muzu

Jak se tvoří ročenka?

Jsou dvě varianty:

A) ONLINE přes naší aplikaci. Zaregistrujte se do naší aplikace, přidejte spolužáky do třídy a tím je vyzvete k vyplnění svého profilu. Nebo se zaregistrujte přes společný třídní e-mail.

B) PŘIJEDEME k vám na školu. Stačí nám napsat přes kontaktní formulář a domluvíme se na termínu a podrobnostech. Probíhá to tak, že v jednom dni uspořádáme tvoření ročenky. Každý vyplní svůj profil, napíše vzkazy kamarádům a třídnímu učiteli, nafotíme profilové a společné fotky. Tato varianta je velmi vhodná pro základní školy případně školky.

Kolik stojí registrace do aplikace?

Registrace je zdarma – tvořit ročenku můžete průběžně. Platí se až v okamžiku, kdy jsou informace v ročence kompletní, tedy po odeslání závazné objednávky.

Jak funguje aplikace?

Po registraci založíte ročenku. Vyberete jednostránkovou nebo dvoustránkovou variantu profilu žáka. Teď už postupně můžete začít vyplňovat jednotlivé sekce ročenky:

  1. Informace o škole
  2. Profil třídního
  3. Ostatní učitelé
  4. Profily spolužáků
  5. Společné fotografie
  6. Podpisy a vzkazy

Až jsou všechny sekce kompletní, dáte uzavřít ročenku. Pak si vyberete vzhled a motiv ročenky, způsob platby a doručení a nám se odesílá závazná objednávka.

Jak můžu ročenku tvořit se spolužáky?

Ten kdo zaregistruje třídu, se stává šéfem ročenky. Co vše to obnáší?

1. Pozvat spolužáky – přidej do třídy každého spolužáka, vyplň jeho jméno a e-mail. To je důležité – na jeho e-mail mu totiž přijde pozvánka, aby vyplnil svůj profil.

2. Sestavit ročenkový team – ideální pozice šéfa ročenky je sehnat si kvalitní pomocníky:-)

  • Fotograf – Uspořádá třídní focení, nafotí učitele a profilové fotky všech spolužáků. Zajistí hlavní foto školy a interiéru školy. Jednoduše se stará o všechno, co souvísí s fotkama (stahuj a tiskni to do list fotograf)
  • Copywriter – Sežene od všech potřebné informace – třídní učitel, učitelé, o škole… Dohlíží také na to, aby každý vyplnil svůj profil. Extra pečlivý copywriter pak kontroluje i překlepy, počet znaků nebo pravopis:-) (stahuj a tiskni to do list copywriter a formuláře na vyplnění)
  • Šéf – Komunikuje s ostatními členy týmu a dohlíží na to, aby vše bylo včas a správně. Je také v kontaktu s námi v případě dotazů a je správce v aplikaci. (stahuj a tiskni to do list šéf)

Je možné ročenku udělat pouze v 1 kuse?

Ročenku nelze vyrobit v jednom kuse, protože náklady na výrobu i zpracování by byly příliš vysoké. Minimální počet objednaných ročenek je 15 ks na třídu. (V ročence můžou mít profil všichni žáci i ti co si ji pak neobjednají.) Pokud chcete pouze 1 ks nabízíme slepou variantu ročenky, kterou si můžete objednat zde. Slepá varianta je vhodná jako dárek pro třídního nebo pro lidi co rádi tvoří.

Posíláte ročenky také na Slovensko?

Ano, ročenky posíláme také na Slovensko. Pokud si necháte u nás vyrobit ročenku, nemusíte se bát češtiny, máme i slovenskou variantu.

Ostatní důležité informace

Do textové části ročenky nijak nezasahujeme, necenzurujeme je. Myslete také na kvalitu nahrávaných fotek – profilové a společné fotky by měly mít alespoň 2 mB – ročenka bude vypadat o dost lépe.